Kısa Hikayemiz

1994 yılında İstanbul’da tamamen yerli sermaye ile kurulduk. Kendisini sürekli geliştiren ekibimizle, Türkiye’de temizlik ürünleri sektörünün öncü markalarından biri haline geldik. 6 farklı alt markamızla birlikte her geçen gün daha çok tüketiciye ulaşmayı arzu ediyor, bu dileğimiz doğrultusunda da özenle çalışıyoruz. Ayrıca yurt dışında ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını her geçen gün artırarak; dünyadaki önemli temizlik ve hijyen ürünleri tedarikçilerinden olmak istiyoruz. Aylık ve yıllık hedeflerimizi isteklerimiz doğrultusunda planlayarak başarılarla dolu markamıza yeni başarılar eklemeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Profesyonel ekibimizle birlikte sürekli ileriye taşıdığımız ürün çeşitliliğimizle müşterimizin bizden her geçen gün daha çok memnun kalmasını sağlamak, sektörde yurt içindeki konumumuzu güçlendirerek adımızdan daha çok söz ettirmek ve yurt dışında da yeni başarılara imza atmak.

Vizyonumuz

Temizlik ürünleri sektöründe maksimum fayda ve çevreye “sıfır” zarar politikası ile üretimde sürdürülebilirliği hedefleyen global bir üretici konumuna gelmek.

Sosyal Sorumluluk

Sektördeki gelişmeleri yakından izleyen Aykim Temizlik Maddeleri A.Ş olarak bugüne dek yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerinde önceliği çocuklara ve gençlere verdik. Eğitim ve sanat alanında sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiren markamız; kurguladığı projeler aracılığıyla çocukların ve gençlerin daha çok okumasına, spor faaliyetlerine katılımlarının artmasına ve sanatla temas etmelerine yardımcı oldu.

Hazırlanan sosyal sorumluluk projeleri sayesinde ulaşılan kitlelerin yeni donanımlar kazandığını gördüğümüz için Aykim Temizlik Maddeleri A.Ş ailesi olarak, daha uzun süre başarılı sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklara ve gençlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Tüm Aykim Markaları